««  « Grudzień 2012 »  »»

Paczki od serca

Pełne ręce roboty mieli w ostatni weekend (8-9 grudnia) wolontariusze „Świątecznej Paczki” z Zamościa. Podarowane przez darczyńców prezenty rozwozili do rodzin, tych najbardziej potrzebujących pomocy

2012-12-11 - Kronika Tygodnia

Stypendyści ministerstwa uczą się w WSZiA

Siedmioro studentów Wyższej Szkoły Zarządzania i Administracji w Zamościu otrzymało stypendia Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Każdy z nich otrzyma jednorazowo 14 tys. zł.

2012-12-13 - Tygodnik Zamojski

Stypendia dla studentów zamojskiej WSZiA

Aż 7 stypendiów za wybitne osiągnięcia w nauce przyznał Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego studentom zamojskiej Wyższej Szkoły Zarządzania i Administracji. W województwie lubelskim stypendia przyznano tylko 50 studentom z 8 uczelni, całym kraju otrzymało je 1850 żaków.

2012-12-13 - eZamość - Regionalny Portal Informacyjny

Zamojska WSZiA przoduje w ministerialnych stypendiach

Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego przyznała aż 7 stypendiów za wybitne osiągnięcia w nauce dla studentów Wyższej Szkoły Zarządzania i Administracji w Zamościu. Żadna inna szkoła niepubliczna w Polsce nie może pochwalić się taką liczbą stypendystów. więcej »
2012-12-13 - Nasze miasto

Umowa WSZiA z BZ WBK

Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji w Zamościu podpisała 17 grudnia umowę o współpracy z Grupą Santander, dzięki której studenci finansów i rachunkowości będą mieli ciekawe staże i praktyki w BZ WBK.

2012-12-18 - Roztocze Online

WSZiA i Santander współpracują. Będą praktyki w BZ WBK

Dzięki podpisanemu wczoraj porozumieniu studenci WSZiA w Zamościu będą mogli odbywać praktyki w Banku Zachodnim WBK. Uczelnia podpisała umowę z grupą Santander.

2012-12-18 - Tygodnik Zamojski

WSZiA podpisała umowę o współpracy z Grupą Santander

Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji w Zamościu podpisała umowę o współpracy z Grupą Santander, 17 grudnia. Dzięki niej studenci finansów i rachunkowości będą mieli ciekawe staże i praktyki w BZ WBK. więcej »
2012-12-18 - eZamość - Regionalny Portal Informacyjny

Seniorze – nie bój się komputera

Warsztaty komputerowe dla seniorów „Seniorze – nie bój się komputera” to kolejna inicjatywa skierowana do grupy wiekowej 50+ zorganizowana przez Biuro Poselskie prof. Leny Kolarskiej-Bobińskiej.

2012-12-19 - Roztocze Online

Fizyka i chemia w praktyce - pokazy w WSZiA

Uczniowie Gimnazjum Nr 7 w Zamościu uczestniczyli w pokazach zorganizowanych w Wyższej Szkole Zarządzania i Administracji w Zamościu. więcej »
2012-12-19 - Różne / Internet