Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji
w Zamościu

ul. Akademicka 4, 22-400 Zamość
email: poczta@wszia.edu.pl    spis telefonów »
Informacja: Wykorzystanie ciasteczek na stronach w domenie wszia.edu.pl więcej »
ENG UA
Wirtualna Uczelnia WSZiA
Wirtualna Uczelnia
Portal
Portal Informa- cyjno - Edukacyjny
Poczta
Poczta
WSZiA
Lerni
Kursy Lerni
OPAC
Katalog
OPAC
WSZiA na Facebook
WSZiA
Facebook
Informator rekrutacyjny Studia podyplomowe Centrum Szkoleń i Karier Biblioteka Erasmus+ Kontakt

Uczelnia w prasie i mediach

««  « Kwiecień 2012 »  »»
PonWtoŚroCzwPiąSobNie
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30 

Przejdź do dnia dzisiejszego

Zamość z rehabilitacji słynie

Za dwa lata do Zamościa zjadą największe sławy rehabilitacji w Polsce i w Europie. Również dzięki temu, że od listopada ub. roku Zarząd Lubelskiego Oddziału Polskiego Towarzystwa Rehabilitacji, w uznaniu zasług, został przeniesiony do Zamościa. więcej »
2012-04-01 - Roztocze Online

III Transgraniczne Targi Pracy

Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji wspólnie z Powiatowym Urzędem Pracy w Zamościu przy współpracy z Ochotniczymi Hufcami Pracy oraz Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Zamościu zapraszają na III Transgraniczne Targi Pracy, które odbędą się 18 kwietnia 2012 r. w godzinach 10.00 - 14.00, w obiektach Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zamościu więcej »
2012-04-03 - Kronika Tygodnia

Nowe laboratoria budownictwa

Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji w Zamościu otwiera 25 kwietnia specjalistyczne laboratoria budownictwa przy Sienkiewicza 22a. Na uroczystość, oprócz władz regionu i miasta, uczelnia zaprasza także przedstawicieli firm budowlanych multimedialne.

więcej »
2012-04-03 - Kronika Tygodnia

II Zamojskie Forum Gospodarcze

Kolejny raz Marcin Zamoyski, prezydent Zamościa oraz Kapituła Zamojskiej Nagrody Gospodarczej INWESTOR ROKU wskażą inwestycje zrealizowane w Zamościu w 2011 roku, które w szczególny sposób przyczyniły się do zwiększenia potencjału gospodarczego naszego miasta

więcej »
2012-04-03 - Kronika Tygodnia

Inwestor Roku 2011 - zgłoś swoją firmę

Kolejny raz Marcin Zamoyski, prezydent Zamościa oraz Kapituła Zamojskiej Nagrody Gospodarczej INWESTOR ROKU wskażą inwestycje zrealizowane w Zamościu w 2011 roku, które w szczególny sposób przyczyniły się do zwiększenia potencjału gospodarczego naszego miasta. więcej »
2012-04-03 - Tygodnik Zamojski

Rotary Club przyznał stypendia

Studentki Ewelina Czapla i Iwona Baran oraz gimnazjalista Łukasz Wodyk otrzymali od zamojskiego Rotary Club stypendia w wysokości 1000 zł. Uroczyste wręczenie dyplomów potwierdzających przyznanie tej pomocy odbyło się 10 kwietnia w Corner Pub w Zamościu. więcej »
2012-04-10 - Roztocze Online

Inwestycja w WSZiA: Otworzą nowe laboratoria

Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji w Zamościu otwiera 25 kwietnia specjalistyczne laboratoria budownictwa przy ul. Sienkiewicza 22a. Na uroczystość, oprócz władz regionu i miasta, uczelnia zaprasza także przedstawicieli firm budowlanych. więcej »
2012-04-10 - MM Moje Miasto Zamość

II Zamojskie Forum Gospodarcze - zaproszenie

Miasto Zamość, Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji w Zamościu i Powiatowy Urząd Pracy w Zamościu zapraszają zamojskich przedsiębiorców i przedstawicieli instytucji i placówek edukacyjnych do udziału w II Zamojskim Forum Gospodarczym. Tematem pzredownik Foreum będzie szkolnictwo zawodwe w Zamościu w roku wprowadzenia nowej podstawy programowej kształcenia zawodowego.

więcej »
2012-04-11 - Roztocze Online

Szachiści powalczą o puchar rektora

Już jutro (sobota 14 kwietnia) w campusie akademickim Wyższej Szkoły Zarządzania i Administracji Collegium Novum przy Sienkiewicza 22a odbędzie się II Międzynarodowy Turniej Szachowy o Puchar Rektora tej uczelni. więcej »
2012-04-13 - Roztocze Online

Międzynarodowy turniej szachowy na WSZiA Zamość

W Wyższej Szkole Zarządzania i Administracji w Zamościu (ul. Sienkie­wicza 22a) odbędzie się dzisiaj (14 kwietnia) II Międzynarodowy Turniej Szachowy o Puchar Rektora uczelni. - Zainteresowanie jest bardzo duże. Będzie kilka kategorii wiekowych i ciągle ktoś jeszcze się zgłasza - informuje Małgorzata Tracz vel Bednarczyk, absolwentka WSZiA i równocześnie organizator przedsięwzięcia. 

więcej »
2012-04-14 - eZamość - Regionalny Portal Informacyjny

Grali o puchar rektora WSZiA

Kilkudziesięciu zawodników z Polski i Ukrainy wystąpiło w sobotę w międzynarodowym turnieju szachowym o puchar rektora Wyższej Szkoły Zarządzania i Administracji w Zamościu więcej »
2012-04-17 - Roztocze Online

Zamość: III Transgraniczne Targi Pracy

III Transgraniczne Targi Pracy odbędą się dzisiaj (18 kwietnia) w Zamościu. Adresowane są do studentów, absolwentów szkół wyższych i ponadgimnazjalnych oraz wszystkich pozostałych osób, które chcą podjąć pracę. Udział w targach ma być okazją do poznania możliwości ... więcej »
2012-04-18 - eZamość - Regionalny Portal Informacyjny

Zamość: Po Transgranicznych Targach Pracy

III Transgraniczne Targi Pracy już za nami. W środę do hali Ośrodka Sportu i rekreacji w Zamościu przyszło wielu zainteresowanych zatrudnieniem. A to i możliwość dokształcania zaoferowało im kilkadziesiąt firm. Zapraszamy do oglądania zdjęć z targów. więcej »
2012-04-18 - Różne / Internet

Po pracę na transgraniczne targi

III Transgraniczne Targi Pracy odbyły się w Zamościu. Adresowano je do studentów, absolwentów i osób poszukujących pracy. więcej »
2012-04-18 - Różne / Internet

Prezydent powołał Radę Gospodarczą

Podczas II Zamojskiego Forum Gospodarczego (18 kwietnia) ogłoszony został skład Rady Gospodarczej przez Prezydencie Zamościa. więcej »
2012-04-19 - Roztocze Online

MŁODZIAŻ NA TRANSGRANICZNYCH TARGACH PRACY W ZAMOŚCIU

18 kwietnia wychowankowie zamojskiego Ośrodka Szkolenia i Wychowania OHP uczestniczyli w III Transgranicznych Targach Pracy. Impreza odbyła się w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Zamościu. więcej »
2012-04-20 - Różne / Internet

Transgraniczne Targi Pracy w Zamościu

Bezrobotni mówią – nie ma pracy w regionie. Pracodawcy odpowiadają - ciężko o dobrego pracownika. W Zamościu na hali OSiR-u trwają III Transgraniczne Targi Pracy. więcej »
2012-04-20 - Różne / Internet

Gramy dla Piotrka

To hasło charytatywnego turnieju piłki nożnej, który odbędzie się 25 maja br. w godzinach 10-16 w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zamościu. więcej »
2012-04-22 - Roztocze Online

WSZiA otwiera nowe laboratoria budownictwa

 Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji w Zamościu w środę (25 kwietnia) otwiera specjalistyczne laboratoria budownictwa przy Sienkiewicza 22a. więcej »
2012-04-24 - eZamość - Regionalny Portal Informacyjny

Zamość ma nowoczesne laboratoria budownictwa

Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji w Zamościu otworzyła specjalistyczne laboratoria budownictwa. Laboratoria umożliwią kształcenie studentów na bardzo dobrym poziomie. - Chcemy realizować przedsięwzięcia związane nie tylko z dydaktyką ale i z badaniami. Chodzi nam o to, żeby nasi studenci mieli prace dyplomowe bardzo praktyczne, które rzeczywiście będą użyteczne w praktyce gospodarczej - mówi Jan Andreasik, rektor uczelni. 

więcej »
2012-04-25 - eZamość - Regionalny Portal Informacyjny

Laboratorium i cud

Zamojskie szkolnictwo wyższe wzbogaciło się o kolejny budynek. W październiku ubiegłego roku, Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa oddała do użytku nowy Instytut Przyrodniczo-Techniczny. Poł roku później, 25 kwietnia, druga zamojska uczelnia - Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji - oficjalnie rozpoczęła użytkowanie laboratoriów budowlanych w nowym budynku przy ul. Sienkiewicza. Laboratorium kosztowało 5 mln zł, w tym 3,8 mln zł z dofinansowania unijnego. więcej »
2012-04-25 - Roztocze Online

Zobacz nowe laboratoria budownictwa w WSZiA

Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji kształci ekspertów od budownictwa od trzech lat. Teraz będzie mogła robić to skuteczniej, bo uczelnia otworzyła nowoczesne laboratoria – badań wytrzymałościowych, analiz chemicznych oraz pracownię inżynierską. więcej »
2012-04-25 - Nasze miasto

Otwarcie specjalistycznych laboratoriów budownictwa WSZiA

Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji w Zamościu otwiera 25 kwietnia specjalistyczne laboratoria budownictwa. Uroczystość rozpocznie wykład dr inż. Wojciecha Franusa, kierownika Katedry Budownictwa tej uczelni pt. „Laboratorium inspiracji". Organizatorzy przewidzieli także promocję książek Wydawnictwa Konsorcjum Akademickiego, liczne prezentacje i pokazy multimedialne. więcej »
2012-04-26 - Tygodnik Zamojski


TELC

partner ZUS Współpraca partnerska