Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji
w Zamościu

ul. Akademicka 4, 22-400 Zamość
email: poczta@wszia.edu.pl    spis telefonów »
Informacja: Wykorzystanie ciasteczek na stronach w domenie wszia.edu.pl więcej »
ENG UA
Wirtualna Uczelnia WSZiA
Wirtualna Uczelnia
Portal
Portal Informa- cyjno - Edukacyjny
Poczta
Poczta
WSZiA
Lerni
Kursy Lerni
OPAC
Katalog
OPAC
WSZiA na Facebook
WSZiA
Facebook
Informator rekrutacyjny Studia podyplomowe Centrum Szkoleń i Karier Biblioteka Erasmus+ Kontakt

Uczelnia w prasie i mediach

««  « Maj 2012 »  »»
PonWtoŚroCzwPiąSobNie
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 

Przejdź do dnia dzisiejszego

Sigma Kwadrat dla Krasnegostawu

Poznaliśmy laureatów trzeciej edycji Lubelskiego Konkursu Statystyczno-Demograficznego Sigma Kwadrat. Dziewięć zespołów tworzonych przez uczniów szkół ponadgimnazjalnych województwa lubelskiego zmagało się ze statystyką i demografią. więcej »
2012-05-02 - Roztocze Online

Wiosna studentów

Juwenalia organizują Samorząd Studentów Wydziału Zamiejscowego Nauk Prawnych i Ekonomicznych KUL oraz studenci z Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Zamościu.

więcej »
2012-05-09 - Tygodnik Zamojski

O juwenaliach, bez juwenaliów

Dzisiaj (10 maja) studenci KUL w Tomaszowie Lub. zaczęli swoje KULturalia. A od przyszłego tygodnia będą świętować studenci zamojscy. Tegoroczne juwenalia w Zamościu, w przeciwieństwie do Lublina, bardzo skromne i "każdy sobie".

więcej »
2012-05-10 - Roztocze Online

Studencki Nobel przyznany: Paweł Kalinowski najlepszy!

W czwartek poznaliśmy czterech najzdolniejszych studentów z Lubelszczyzny. Na uroczystej gali w hotelu Europa wręczono wyróżnienia oraz nagrody IV edycji konkursu Studencki Nobel, na etapie wojewódzkim. więcej »
2012-05-10 - Kurier Lubelski

Student WSZiA najlepszy w województwie

Paweł Kalinowski, student fizjoterapii w Wyższej Szkole Zarządzania i Administracji w Zamościu został najlepszym studentem województwa lubelskiego. Zajął pierwsze miejsce w konkursie Studencki Nobel. więcej »
2012-05-11 - eZamość - Regionalny Portal Informacyjny

Student fizjoterapii WSZiA najlepszym studentem województwa lubelskiego

Paweł Kalinowski, student fizjoterapii II stopnia w Wyższej Szkole Zarządzania i Administracji w Zamościu został najlepszym studentem województwa lubelskiego. Zajął pierwsze miejsce w konkursie Studencki Nobel. więcej »
2012-05-11 - MM Moje Miasto Zamość

Zamość ma najlepszego studenta województwa

Paweł Kalinowski, student fizjoterapii 2 stopnia w Wyższej Szkole Zarządzania i Administracji w Zamościu, został najlepszym studentem województwa lubelskiego. Zajął pierwsze miejsce w regionalnej edycji konkursu „Studencki Nobel”. więcej »
2012-05-11 - Radio Lublin

ZAMOŚĆ: najlepszy Paweł

Paweł Kalinowski, student fizjoterapii w Wyższej Szkole Zarządzania i Administracji w Zamościu został najlepszym studentem województwa lubelskiego. więcej »
2012-05-11 - Tygodnik Zamojski

Regionalny Studencki Nobel dla zamościanina

Paweł Kalinowski, student fizjoterapii II stopnia w Wyższej Szkole Zarządzania i Administracji w Zamościu zajął pierwsze miejsce w czwartej edycji konkursu Studencki Nobel. więcej »
2012-05-13 - Roztocze Online

Studencki Nobel dla Pawła Kalinowskiego

Paweł Kalinowski, student fizjoterapii II stopnia w Wyższej Szkole Zarządzania i Administracji w Zamościu został najlepszym studentem województwa lubelskiego. Zajął pierwsze miejsce w konkursie Studencki Nobel.

więcej »
2012-05-14 - Gazeta Miasta

WSZiA w dziesiątce najlepszych we WPROST

Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji w Zamościu zajęła 9. pozycję w rankingu tygodnika "Wprost" w kategorii uczelni niepublicznych, w której sklasyfikowano 87 uczelni w kraju. W porównaniu z ubiegłym rokiem uczelnia awansowała o 11 miejsc. więcej »
2012-05-14 - eZamość - Regionalny Portal Informacyjny

Ranking uczelni Wprost: Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji w Zamościu w czołówce

Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji w Zamościu zajęła IX pozycję w rankingu tygodnika "Wprost" w kategorii uczelni niepublicznych - poinformowała WSZiA. W rankingu sklasyfikowano 87 uczelni w kraju.  więcej »
2012-05-14 - Radio Lublin

WSZiA w dziesiątce najlepszych we WPROST

Wyższa Szkoła Zarządzana i Administracji w pierwszej 10-ce w kraju w rankingu szkół wyższych tygodnika Wprost. Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji w Zamościu zajęła 9. pozycję w rankingu tygodnika "Wprost" w kategorii uczelni niepublicznych, w której sklasyfikowano 87 uczelni w kraju. W porównaniu z ubiegłym rokiem uczelnia awansowała o 11 miejsc.

więcej »
2012-05-15 - Gazeta Miasta

Charytatywna akcja dla Piotrka

25 maja w zamojskim OSiR odbędzie się charytatywny turnieju piłki nożnej "Gramy dla Piotrka", którego celem jest zebranie pieniędzy na kontynuację leczenia studenta zamojskiej PWSZ. Do turnieju zgłosiło się 20 drużyn. więcej »
2012-05-17 - eZamość - Regionalny Portal Informacyjny

Grają dla Piotrka

Dwadzieścia dzikich drużyn zgłosiło się do Turnieju Piłki Nożnej "Gramy dla Piotrka". Dochód z imprezy przeznaczony jest na leczenie studenta Piotra Danlowskiego. Rozgrywki odbędą się 25 maja (w godz. 10- 18) na terenie zamojskiego OSiR (na "Orliku"- jeśli nie będzie padało). więcej »
2012-05-17 - Roztocze Online

Jarzębiny wystąpią w Zamościu. Będzie KOKO EURO SPOKO!

25 maja, w ramach charytatywnego turnieju piłki nożnej "Gramy dla Piotrka", wystąpi zespół Jarzębiny. Autorki oficjalnego hymnu Reprezentacji Polski na EURO 2012 "Koko Euro Spoko" wystąpią o godzinie 17.00 w zamojskim OSiRze, podczas licytacji cennych przedmiotów przekazanych przez znane osobistości m.in. premiera Donalda Tuska czy piłkarza Michała Żewłakowa. 

więcej »
2012-05-19 - eZamość - Regionalny Portal Informacyjny

Kokocud w Zamościu!

– Są takie plany przyznaje Sławomir Król, menedżer zespołu „Jarzębina” z Kocudzy. Teraz jednak Król ma ważniejsze sprawy. Zastanawia się z prawnikami, czy nie naruszono praw autorskich zespołu. Jeśli tak, będzie proces więcej »
2012-05-22 - Kronika Tygodnia

Młodzi się popisali

Jedni piszą do gazetek szkolnych i akademickich, drudzy mają za sobą udane debiuty książkowe. Młodzi literaci spotkali się 18 maja w Centrum Synagoga w Zamościu. Wzięli udział w „ulicy poetyckiej” więcej »
2012-05-22 - Kronika Tygodnia

Turniej Wielkich Serc już w piątek: Wszyscy grają dla Piotrka

KOKO EURO SPOKO, aukcja cennych fantów, pokazy freestyle football, duże emocje na boisku i na trybunach, a przede wszystkim pomoc dla Piotrka Danlowskiego. To wszystko 25 maja w godzinach 9 - 19 na hali OSiR w Zamościu. więcej »
2012-05-22 - MM Moje Miasto Zamość

Charytatywna akcja dla Piotrka, wystąpi Jarzębina

KOKO EURO SPOKO, aukcja cennych fantów, pokazy freestyle football oraz sportowe emocje na boisku - to atrakcje charytatywnego turnieju piłki nożnej "Gramy dla Piotrka". Akcja, której celem jest zebranie pieniędzy na kontynuację leczenia Piotra Danlowskiego, odbędzie się w najbliższy piątek (25 maja) na hali OSiR w Zamościu. więcej »
2012-05-24 - eZamość - Regionalny Portal Informacyjny

Świętuje Uniwersytet Trzeciego Wieku

Z okazji jubileuszu 10-lecia działalności Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Zamościu Stowarzyszenia Zamojskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku oraz Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji w Zamościu zaprasza na Konferencję Międzynarodową pt. "Solidarność międzypokoleniowa a edukacja permanentna - doświadczenia polskie i europejskie", która odbędzie się 5 czerwca br. o godz. 11.00 w sali Consulatus zamojskiego Ratusza. Wstęp wolny. więcej »
2012-05-24 - Różne / Internet

Charytatywny turniej dla Piotrka – z zespołem Jarzębina

Występ zespołu „Jarzębina", który wylansował przebój Koko Euro Spoko, aukcja cennych fantów, pokazy freestyle football oraz sportowe emocje na boisku - to atrakcje charytatywnego turnieju piłki nożnej "Gramy dla Piotrka". W piątek 25 maja w hali OSiR. więcej »
2012-05-25 - Tygodnik Zamojski

Zagrali dla Piotrka

W charytatywnym turnieju piłki nożnej "Gramy dla Piotrka" wygrała drużyna "Ruch Młodych", drugie miejsce zajęła "Verona", trzecie zespół "Chłopaki" (25 maja br.). Jeszcze niewiadomo ile zebrano podczas imprezy na leczenie studenta Piotra Danlowskiego. Wiadomo jednak, że dla wszystkich była to także świetna zabawa. więcej »
2012-05-26 - Roztocze Online

Jarzębina z Koko Euro Spoko i piłkarze grali dla Piotrka

Zespół Jarzębina, który zasłynał dzięki piosence Koko Euro Spoko był gwoździem piątkowej imprezy charytatywnej w Zamościu.

więcej »
2012-05-26 - MM Moje Miasto Zamość

Prawie 10 tys.zł. zebrano dla Piotrka

9 285,97 zł - taką kwotę zebrano podczas charytatywnej akcji "Gramy dla Piotrka", która odbyła się w ostatni piątek w zamojskim OSiRze. Jak zaznaczyła, Barbara Kolbus ze stowarzyszenia "Projekt Europa" - współorganizator akcji, kwota nie jest ostateczna, ponieważ nie wszystkie przedmioty przeznaczone na aukcję znalazły nabywców. więcej »
2012-05-27 - eZamość - Regionalny Portal Informacyjny

Uniwersytet Trzeciego Wieku ma 10 lat

Zamojski Uniwersytet Trzeciego Wieku działa już 10 lat i z tej okazji organizuje międzynarodową konferencję pt. "Solidarność międzypokoleniowa a edukacja permanentna - doświadczenia polskie i europejskie". więcej »
2012-05-28 - Roztocze Online

O zagrożeniach terrorystycznych podczas EURO

„Przeciwdziałanie zagrożeniom terrorystycznym podczas imprez masowych w aspekcie EURO 2012" to tytuł wykładu otwartego, który odbędzie się 1 czerwca o godz. 9.00 w sali Consulatus zamojskiego ratusza. Gen. bryg. rez. dr inż. Tomasz Bąk, prelegent spotkania zaprasza przedstawicieli wszystkich służb mundurowych, które byłyby zainteresowane tematem. Wykład połączony z promocją książki o tym samym tytule organizuje Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji w Zamościu.

więcej »
2012-05-29 - Gazeta Miasta

Planowanie i zarządzanie efektywnością energetyczną

W 2011 roku weszła w życie Ustawa o efektywności energetycznej, która nakłada obowiązek poprawy efektywności energetycznej na wszystkie podmioty prawne i osoby fizyczne, wynikający z realizacji wskaźnika ograniczenia zużycia energii finalnej przez użytkowników na terytorium Polski.

więcej »
2012-05-30 - Tygodnik Zamojski

Bez buntu nie ma rozwoju

Od listopada trzy grupy uczniów z zamojskich gimnazjów uczestniczą w projekcie Zintegrowany Model Kulturoterapii w Pedagogice Młodzieży..., realizowanym przez Wyższą Szkołę Zarządzania i Administracji w Zamościu.

więcej »
2012-05-30 - Tygodnik Zamojski

Terroryzm podczas EURO

„Przeciwdziałanie zagrożeniom terrorystycznym podczas imprez masowych w aspekcie Euro 2012” to tytuł wykładu otwartego, który odbędzie się 1 czerwca, o godz. 9.00, w Sali Consulatus zamojskiego ratusza.

więcej »
2012-05-30 - Tygodnik Zamojski


TELC

partner ZUS Współpraca partnerska