Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji
w Zamościu

ul. Akademicka 4, 22-400 Zamość
email: poczta@wszia.edu.pl    spis telefonów »
Informacja: Wykorzystanie ciasteczek na stronach w domenie wszia.edu.pl więcej »
ENG UA
Wirtualna Uczelnia WSZiA
Wirtualna Uczelnia
Portal
Portal Informa- cyjno - Edukacyjny
Poczta
Poczta
WSZiA
Lerni
Kursy Lerni
OPAC
Katalog
OPAC
WSZiA na Facebook
WSZiA
Facebook
Informator rekrutacyjny Studia podyplomowe Centrum Szkoleń i Karier Biblioteka Erasmus+ Kontakt

Uczelnia w prasie i mediach

««  « Wrzesień 2012 »  »»
PonWtoŚroCzwPiąSobNie
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Przejdź do dnia dzisiejszego

Fizjoterapeuci obradowali

Staw łokciowy to najtrudniejszy do rehabilitacji z naszych stawów, wymagający w leczeniu dużego wyczucia, doświadczenia i umiejętności, stąd tematyka konferencji jest tak ważna - poinformował dr Rafał Sapuła, prezes Oddziału Lubelskiego Polskiego Towarzystwa Rehabilitacji, dyrektor Zamojskiej Kliniki Rehabilitacji Wyższej Szkoły Zarządzania i Administracji w Zamościu. Właśnie o stawie łokciowym i jego dysfunkcjach obradowało ponad 60 lekarzy i fizjoterapeutów z Lubelszczyzny i Podkarpacia, 7 września w sali dydaktycznej zamojskiego ZOO.

więcej »
2012-09-11 - Roztocze Online

WSZiA rozpoczyna współpracę z ATLASEM

Dzisiaj (14 września) odbędzie się podpisanie umowy o współpracy Wyższej Szkoły Zarządzania i Administracji w Zamościu z Grupą ATLAS. Umowa jest kolejnym etapem rozwijania kierunku budownictwo, który od kilku lat jest realizowany przez zamojską uczelnię. więcej »
2012-09-14 - eZamość - Regionalny Portal Informacyjny

WSZiA i Grupa ATLAS podpisały porozumienie o współpracy

Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji w Zamościu i firma Atlas podpisały, dzisiaj 14 września porozumienie o współpracy. - Chcemy zagospodarować wolną przestrzeń między nauką a gospodarką. Umowa jest kolejnym elementem od lat realizowanej strategii firmy. Atlas wspiera fachowców - mówił podczas spotkania z władzami uczelni i konferencji prasowej Krzysztof Ogórek, wiceprezes zarządu ds. sprzedaży i marketingu firmy Atlas.

więcej »
2012-09-14 - Gazeta Miasta

WSZiA i Atlas współpracują

Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji w Zamościu i Grupa Atlas podpisały porozumienie o współpracy. Dla studentów budownictwa tej uczelni oznacza to - perspektywę ciekawych praktyk z najnowszą technologią u lidera branży. więcej »
2012-09-14 - Roztocze Online

WSZiA i Grupa ATLAS podpisały porozumienie o współpracy

Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji w Zamościu i firma Atlas podpisały, dzisiaj 14 września porozumienie o współpracy. - Chcemy zagospodarować wolną przestrzeń między nauką a gospodarką. więcej »
2012-09-14 - eZamość - Regionalny Portal Informacyjny

Wolne miejsca na studiach bezpłatnych w WSZiA

W Wyższej Szkole Zarządzania i Administracji w Zamościu są wolne miejsca na bezpłatnych studiach na kierunek pielęgniarstwo pomostowe.

więcej »
2012-09-17 - Roztocze Online

ZAGRAJ W INŻYNIERA

Studenta budownictwa zapytajcie o wytrzymałość materiałów. Na 10 zapytanych 9 się skrzywi. Jak przekazać wiedzę trudną w sposób łatwy do przyswojenia, rozwijający wyobraźnię studenta i zmuszający do samodzielnego myślenia.

więcej »
2012-09-19 - Tygodnik Zamojski

WOLNE MIEJSCA NA PIELĘGNIARSTWO POMOSTOWE

W Wyższej Szkole Zarządzania i Administracji w Zamościu są wolne miejsca na bezpłatnych studiach na kierunku pielęgniarstwo pomostowe.

więcej »
2012-09-19 - Tygodnik Zamojski

Nowe umiejętności z zagranicy

10 absolwentów szkół technicznych z Zamościa i Janowa Lubelskiego wyjechało na 3-miesięczny staż zawodowy do Niemiec, który potrwa do końca listopada br. więcej »
2012-09-19 - Tygodnik Zamojski

O polskiej i włoskiej konstytucji

Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji w Zamościu jest współorganizatorem Międzynarodowej Konferencji pt. "Aktualne problemy konstytucyjne Polski i Włoch". więcej »
2012-09-19 - Gazeta Miasta


TELC

partner ZUS Współpraca partnerska