««  « Październik 2013 »  »»

Tworzą fresk

Jedyny w swoim rodzaju, unikatowy i międzynarodowy czyli I Festiwal Fresku w Zamościu, którego gospodarzem jest Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji w Zamościu.

2013-10-01 - Roztocze Online

Włosi wrócili do Zamościa. Razem z freskiem

Wspólnymi siłami artyści z Włoch i Polski razem tworzą fresk na ścianie uczelni. Pomagają im studenci. Malowidło będzie można podziwiać od soboty. więcej »
2013-10-02 - Dziennik Wschodni

I Festiwal Fresku trwa w Zamościu

Vico Calabro, Aleksandra Zanchi, Gulio Bellochio czy Vega Santor – to artyści, którzy od poniedziałku uczestniczą w I Festiwalu Fresku w Zamościu. Nietypowe przedsięwzięcie zorganizowała Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji w Zamościu. więcej »
2013-10-02 - Nasze miasto

Festiwal fresku, czyli malowidło w rektoracie WSZiA

Wielki ścienny obraz jest już prawie gotów. Od poniedziałku pracują nad nim artyści z Włoch i Zamościa, biorący udział w I Międzynarodowym Festiwalu Fresku.

2013-10-03 - Tygodnik Zamojski

Ścienne malowidło gotowe - I Międzynarodowy Festiwal Fresku dobiegł końca

Po tygodniu pracy polskich i włoskich artystów fresk na ścianie rektoratu w Collegium Novum WSZiA w Zamościu jest już gotowy. Wczoraj (sobota, 5 października) został otwarty, a I Międzynarodowy Festiwal Fresku dobiegł końca.

2013-10-06 - Tygodnik Zamojski

Inauguracja roku na WSZiA

Uroczysta inauguracja roku akademickiego 2013/2014 odbędzie się w środę (9 października) w Wyższej Szkole Zarządzania i Administracji w Zamościu. Uroczystościom towarzyszyć będzie wystawa prac studentów i absolwentów kierunku fizjoterapia "Niepełnosprawni - w pełni zaradni". więcej »
2013-10-08 - eZamość - Regionalny Portal Informacyjny

Studenci WSZiA rozpoczęli nowy rok akademicki

Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji w Zamościu zainaugurowała rok akademicki. Inaugurację rozpoczął wystąpieniem rektor uczelni dr inż. Jan Andreasik. Po nim odbyła się immatrykulacja studentów pierwszego roku. więcej »
2013-10-09 - eZamość - Regionalny Portal Informacyjny

WSZiA – inauguracja i liceum akademickie

Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji po raz 17 zainaugurowała nowy rok akademicki. więcej »
2013-10-09 - Roztocze Online

Zeolity – co z tego będzie?

Dzisiaj odbyło się seminarium naukowe na temat zeolitów. Projekt, którego liderem jest Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji, jest jeszcze w powijakach. Partnerzy, tj.: Politechnika Lubelska, Politechnika Lwowska i Instytut Agrofizyki PAN w Lubinie, albo dopiero planują rozpoczęcie badań, albo przeprowadzili zaledwie przygotowania.

2013-10-22 - Roztocze Online