««  « Grudzień 2013 »  »»

Nowy rektor WSZiA

Nowym rektorem Wyższej Szkoły Zarządzania i Administracji w Zamościu jest dr inż. Krzysztof Pancerz. więcej »
2013-12-06 - Roztocze Online

WSZiA ma nowe władze

Rektorem Wyższej Szkoły Zarządzania i Administracji w Zamościu został Krzysztof Pancerz. Zastąpił on Jana Andreasika, który był rektorem uczelni od 2003 roku. Na kanclerza uczelni została powołana Elżbieta Antończak, zastąpiła Andrzeja Łygasa.

2013-12-06 - eZamość - Regionalny Portal Informacyjny

Uczelnie z pomocą chorym na raka krwi

Ponad 100 uczelni wyższych z 43 miast Polski łączy siły, aby pomóc chorym na raka krwi. Ogólnopolska akcja rejestracji studentów w roku akademickim 2013/2014 odbędzie się m.in. w Zamościu, pod hasłem "Dla Ciebie to 5 minut, dla Kogoś to całe życie".

2013-12-10 - eZamość - Regionalny Portal Informacyjny

Czy uratowałeś dzisiaj komuś życie?

Fundacja DKMS Polska we współpracy ze studentami chce walczyć z białaczką. więcej »
2013-12-10 - Roztocze Online

Wykładowca WSZiA odznaczony przez ministerstwo

Dr Włodzimierz Gerycz (na zdjęciu), wieloletni pracownik Wyższej Szkoły Zarządzania i Administracji w Zamościu został laureatem konkursu "Strażnik Dziedzictwa Rzeczpospolitej" w kategorii zagranicznej im. Mieczysława Gębarowicza. 2 grudnia na Wawelu został nagrodzony Brązowym Medalem Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego "Zasłużony Kulturze" Gloria Artis.

2013-12-11 - eZamość - Regionalny Portal Informacyjny

Strażnik Dziedzictwa Rzeczypospolitej z WSZiA

Dr Włodzimierz Gerycz, wieloletni pracownik zamojskiej uczelni podwójnie uhonorowany. więcej »
2013-12-11 - Roztocze Online

Czy uratowałeś dzisiaj komuś życie?

Studenci WSZiA wspierają Fundację DKMS Baza Dawców Komórek Macierzystych. więcej »
2013-12-14 - Roztocze Online

Innowacyjny nauczyciel

Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji w Zamościu realizuje od 2011 r. projekt „Dydaktyka bliska gospodarce. Praktyki zawodowe dla nauczycieli przedmiotów zawodowych i instruktorów praktycznej nauki zawodu" Uczestnicy projektu odbywają praktyki zawodowe w Polsce i za granicą. więcej »
2013-12-18 - Tygodnik Zamojski

W trosce o nieoszlifowane diamenty

Rozmowa z dziekanem dr. Januszem Skwarkiem, przyszłym dyrektorem szkół akademickich, organizowanych przy Wyższej Szkole Zarządzania i Administracji w Zamościu więcej »

Technologie internetowe dla nauczycieli

Nowy produkt edukacyjny Wyższej Szkoły Zarządzania i Administracji w Zamościu -studia podyplomowe z zakresu technologii internetowych. więcej »

Awans czasopism naukowych WSZiA

W ministerialnym wykazie czasopism punktowanych znalazły się po raz kolejny 3 wydawnictwa Wyższej Szkoły Zarządzania i Administracji w Zamościu. więcej »
2013-12-20 - Tygodnik Zamojski

Awans czasopism naukowych WSZiA

W wykazie Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego czasopism punktowanych pojawiły się po raz kolejny 3 wydawnictwa Wyższej Szkoły Zarządzania i Administracji w Zamościu (komunikat z 17 grudnia br.). Są to Barometr Regionalny oraz Zamojskie Studia i Materiały w seriach: Pedagogika i Fizjoterapia. Dwa pierwsze awansowały co do liczby punktów za publikacje na ich łamach.

2013-12-20 - eZamość - Regionalny Portal Informacyjny