««  « Luty 2013 »  »»

WSZiA otwiera drzwi

2013-02-05 - eZamość - Regionalny Portal Informacyjny

Dni Otwarte Uczelni

Czy można bananem wbić gwoździa - trzeba pokombinować, ale dla chętnego nic trudnego. Te i inne ciekawe pokazy, warsztaty i wykłady proponuje Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji podczas Dni Otwartych Uczelni 6-7 lutego. Każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie. I ten kto interesuje się kierunkami technicznymi i ten, który marzy o zawodzie fizjoterapeuty.

2013-02-05 - Gazeta Miasta

Tłumy młodzieży na dniach otwartych WSZiA

Wykład o cyberprzemocy, o skokach spadochronowych, pokazy chemiczne i fizyczne czy możliwość poddania się relaksującemu masażowi - tak wyglądał pierwszy z dwóch Dni Otwartych w Wyższej Szkole Zarządzania i Administracji. Do szkoły zawitały rzesze młodzieży. Zobaczcie w naszej galerii jak przebiegał ten dzień. więcej »
2013-02-06 - Nasze miasto

Zamojska uczelnia otworzyła drzwi

W Wyższej Szkole Zarządzania i Administracji w Zamościu trwają dni otwarte. W programie m.in. pokazy służb mundurowych, pokazy fizyczno–chemiczne w laboratoriach budownictwa, informatyka śledcza, warsztaty dla nauczycieli, masaże, pokazy pierwszej pomocy przedmedycznej. więcej »
2013-02-07 - eZamość - Regionalny Portal Informacyjny

Sukces zamojskiej rehabilitacji

Na odbywających się w dniach 7 - 8 lutego V Międzynarodowych Dniach Rehabilitacji w Rzeszowie, pracownicy naukowi Katedry Fizjoterapii Wyższej Szkoły Zarządzania i Administracji w Zamościu zdobyli dwie główne nagrody za wygłoszone referaty w sesji ustnej oraz w sesji plakatowej.

2013-02-11 - eZamość - Regionalny Portal Informacyjny

Kierunek zamawiany w WSZiA

„Projekt konstrukcyjny żelbetonowego budynku biblioteki”, „Rozwiązania poprawiające izolacyjność akustyczną budynków” czy „Adaptacja budynku poprzemysłowego na budynek mieszkalny” – to tylko niektóre z tematów prac dyplomowych, które obronili studenci budownictwa 8 lutego br. Były to pierwsze obrony w tym semestrze i pierwsze na kierunku zamawianym. więcej »
2013-02-19 - Tygodnik Zamojski