««  « Marzec 2013 »  »»

Jak zdać maturę z matematyki? Czyli nie taki diabeł straszny...

MATURZYSTO! masz miesiąc na: uporządkowanie wiedzy, powtórkę materiału, eliminację błędów. Konkretne przykłady z rozwiązywania zadań z komentarzem specjalisty - jakie błędy najczęściej są popełniane i jak ich uniknąć to wszystko dostaniesz za free! więcej »
2013-03-02 - Chełmska Gazeta Internetowa

Specjalista pomoże zdać maturę z matematyki

Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji w Zamościu zaprasza wszystkich tegorocznych maturzystów na bezpłatne spotkania, które mają pomoc zdać maturę z matematyki. Zajęcia prowadzić będzie Irena Ołtuszyk z Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Krakowie. Przedstawi ona konkretne przykłady zadań z rozwiązaniami i zaprezentuje najczęściej popełniane błędy, a także powie jak ich uniknąć.

2013-03-03 - eZamość - Regionalny Portal Informacyjny

Fizjoterapeuci z Polski podbijają USA

Zawód fizjoterapeuty w USA uważany jest za prestiżowy. Na kierunek fizjoterapii w poszczególnych uczelniach w USA dostaje się niewielka liczba kandydatów z reguły jest to 30 osób na rok. Absolwenci z zagranicy mają zwykle duże trudności z nostryfikacją dyplomu. więcej »
2013-03-12 - Wprost

Informatyka się opłaca

5100 zł to mediana pensji informatyka w Polsce wg. firmy HR Sedlak&Sedlak. Specjaliści mówią o rewolucji w sektorze IT, którą wywołała informatyczna chmura. Zdaniem Wojciecha Gurgula, prezesa PGS Software branża informatyczna nie przeżywa kryzysu a dobrzy programiści będą jeszcze długo w cenie i to w każdym rejonie świata (manager.money.pl).

2013-03-18 - eZamość - Regionalny Portal Informacyjny

Studiuj informatykę w Zamościu!

2013-03-18 - LubieHrubie.pl

Rozmowa z nowym prorektorem WSZiA

Rozmowa z dr. Krzysztofem Pancerzem, od 1 lutego prorektorem w Wyższej Szkole Zarządzania i Administracji w Zamościu.

2013-03-19 - Roztocze Online