Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji
w Zamościu

ul. Akademicka 4, 22-400 Zamość
email: poczta@wszia.edu.pl    spis telefonów »
Informacja: Wykorzystanie ciasteczek na stronach w domenie wszia.edu.pl więcej »
ENG UA
Wirtualna Uczelnia WSZiA
Wirtualna Uczelnia
Portal
Portal Informa- cyjno - Edukacyjny
Poczta
Poczta
WSZiA
Lerni
Kursy Lerni
OPAC
Katalog
OPAC
WSZiA na Facebook
WSZiA
Facebook
Informator rekrutacyjny Studia podyplomowe Centrum Szkoleń i Karier Biblioteka Erasmus+ Kontakt

Uczelnia w prasie i mediach

««  « Maj 2013 »  »»
PonWtoŚroCzwPiąSobNie
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 

Przejdź do dnia dzisiejszego

WSZiA awansowała w rankingu Rzeczpospolitej i Perspektyw

Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji w Zamościu awansowała w rankingu Rzeczpospolitej i Perspektyw. W kategorii „uczelni niepublicznych magisterskich” sklasyfikowano 84 uczelnie w kraju. Zamojska uczelnia zajęła 37. pozycję. Jest to awans o 10 miejsc w stosunku do roku ubiegłego.

więcej »
2013-05-09 - eZamość - Regionalny Portal Informacyjny

Absolwent WSZiA ze "studenckim noblem"

Trzecie miejsce w województwie lubelskim w konkursie "Studencki Nobel" zdobył Mateusz Pelc, absolwent kierunku fizjoterapia w Wyższej Szkole Zarządzania i Administracji w Zamościu. więcej »
2013-05-13 - eZamość - Regionalny Portal Informacyjny

Mateusz ze "Studenckim Noblem"

Mateusz Pelc zdobył trzecie miejsce w województwie lubelskim w konkursie „Studencki Nobel”. więcej »
2013-05-13 - Roztocze Online

Zintegrowany model kulturoterapii

Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji w Zamościu zaprasza na Międzynarodową Konferencję Pedagogiczną „Zintegrowany model kulturoterapii".

więcej »
2013-05-13 - Roztocze Online

O doświadczeniach niemieckich, ukraińskich i polskich w pracy z młodzieżą

Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji w Zamościu zaprasza na Międzynarodową Konfe­rencję Pedagogiczną "Zintegrowany Model Kulturoterapii …- konferencja upowszechniają­ca". Odbędzie się ona we wtorek 14 maja w sali Consulatus zamojskiego ratusza. więcej »
2013-05-13 - eZamość - Regionalny Portal Informacyjny

Student WSZiA w trójce najlepszych studentów Lubelszczyzny

Trzecie miejsce w województwie lubelskim w konkursie „Studencki Nobel" zdobył Mateusz Pelc, obecnie już absolwent kierunku fizjoterapia w Wyższej Szkole Zarządzania i Administracji w Zamościu. Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji, jest jedyną zamojską uczelnią, która startuje w tym konkursie. więcej »
2013-05-13 - Gazeta Miasta

Praktyki dla nauczycieli i instruktorów zawodu

Chcesz poznać nowoczesne przedsiębiorstwa, wzbogacić swoje kompetencje i praktycznie przetestować zagraniczne systemy kształcenia zawodowego, zgłoś się do projektu „Dydaktyka bliska gospodarce", który od dwóch lat realizuje Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji w Zamościu.

więcej »
2013-05-15 - Tygodnik Zamojski

Student WSZiA w trójce najlepszych studentów Lubelszczyzny

Trzecie miejsce w województwie lubelskim w konkursie „Studencki Nobel" zdobył Mateusz Pelc, obecnie już absolwent kierunku fizjoterapia w Wyższej Szkole Zarządzania i Administracji w Zamościu. Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji jest jedyną zamojską uczelnią, która startuje w tym konkursie. więcej »
2013-05-15 - Tygodnik Zamojski

Ruszyła rekrutacja na studia w Wyższej Szkole Zarządzania i Administracji w Zamościu.

W ofercie kierunków jest nowość - informatyka (studia inżynierskie) ze specjalnościami, które gwarantują zdobycie dobrze płatnej pracy już podczas studiów - inżynieria oprogramowania, grafika komputerowa oraz teleinformatyka. więcej »
2013-05-15 - Tygodnik Zamojski

Studia ostatniej szansy

Studia pielęgniarskie pomostowe, na które rekrutację właśnie rozpoczęła Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji w Zamościu, mogą okazać się ostatnią szansą na zdobycie bezpłatnie tytułu licencjata tego kierunku. Uczelnia stara się o 100 miejsc, w ramach dofinansowania z programu UE Kapitał ludzki. więcej »
2013-05-15 - Tygodnik Zamojski

Gdzie na dobre studia?

Można i do Zamościa. Wyższa Szkoła Humanistyczno-Ekonomiczna im. J. Zamoyskiego w Zamościu okazała się najlepsza w Polsce w kategorii niepublicznych uczelni licencjackich. Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji wśród szkół niepublicznych magisterskich zajęła miejsce 37., poprawiając zeszłoroczny wynik o 10 oczek. więcej »
2013-05-15 - Tygodnik Zamojski

Studenci rozpoczęli swoje świętowanie - Majówka żaków

Juwenalia odbędą się w większości szkół wyższych na Zamojszczyźnie. Wyjątkiem jest Kolegium UMCS w Biłgoraju - ani studenci, ani przedstawiciele władz uczelni nie zdecydowali się na organizację święta. więcej »
2013-05-15 - Tygodnik Zamojski

Klaster dla informatyki

10 firm, w większości informatycznych, z Zamościa, Lublina, Rzeszowa i Warszawy weszło w skład Akademickiego Klastra Inżynierii Wiedzy, działającego oficjalnie od 15 maja w Wyższej Szkole Zarządzania i Administracji w Zamościu. więcej »
2013-05-17 - Roztocze Online

Klaster dla Informatyki

10 firm, w większości informatycznych, z Zamościa, Lublina, Rzeszowa i Warszawy weszło w skład Akademickiego Klastra Inżynierii Wiedzy, działającego oficjalnie od 15 maja br. w Wyższej Szkole Zarządzania i Administracji w Zamościu.

więcej »
2013-05-18 - Chełmska Gazeta Internetowa

Niskie bezrobocie wśród absolwentów WSZiA

Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji w Zamościu jest w pierwszej trójce uczelni województwa lubelskiego z najniższym wskaźnikiem bezrobocia wśród swoich absolwentów, wg raportu Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Lublinie

więcej »
2013-05-27 - Kronika Tygodnia

Statystyczne zmagania

Finał czwartej edycji Lubelskiego Konkursu Statystyczno-Demogra­ficznego „Sigma Kwadrat" odbędzie się 4 czerwca 2013 r.

więcej »
2013-05-27 - Kronika Tygodnia

Uwaga ostatni nabór. Pozostało tylko 15 miejsc!

Chcesz poznać nowoczesne przedsiębiorstwa, wzbogacić swoje kompetencje i praktycznie przetestować zagraniczne systemy kształcenia zawodowego? Zgłoś się do projektu „Dydaktyka bliska gospodarce", który od dwóch lat realizuje Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji w Zamościu.

więcej »
2013-05-27 - Kronika Tygodnia

Więcej studentów wyjedzie na Erasmusa

Narodowa Agencja Programu „Uczenie się przez całe życie" Erasmus przyznała Wyższej Szkole Zarządzania i Administracji w Zamościu środki finansowe w kwocie 24 570 EURO, dzięki którym w roku akademickim 2013/14 12 studentów i 3 pracowników tej zamojskiej uczelni będzie mogło wyjechać na stypendium Erasmusa

więcej »
2013-05-27 - Kronika Tygodnia

Drugie miejsce w Lubelskiem

W rankingu „Perspektyw" i „Rzeczpospolitej" Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji w Zamościu awansowała o 10 miejsc do góry i jest drugą z kolei w województwie w kategorii „uczelni niepublicznych magisterskich".

więcej »
2013-05-29 - Tygodnik Zamojski

Studia podyplomowe w „chmurze”

Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji uruchomiła w kwietniu br. 11 edycję kwalifikacyjnych studiów podyplomowych informatyka (dla nauczycieli). Jest to pierwszy kierunek studiów, który w pełni realizowany jest systemem „Akademii w chmurze".

więcej »
2013-05-29 - Tygodnik Zamojski

Kultura w służbie wychowania

W trzech językach: angielskim, niemieckim i polskim porozumiewali się uczestnicy konferencji „Zintegrowany Model Kulturoterapii w Pedagogice Młodzieży Zagrożonej Wykluczeniem Społecznym", 14 maja br. w sali Consulatus zamojskiego ratusza.

więcej »
2013-05-29 - Tygodnik Zamojski


TELC

partner ZUS Współpraca partnerska