««  « Czerwiec 2013 »  »»

Finał konkursu Sigma Kwadrat

Finałowa rozgrywka IV Lubelskiego Konkursu Statystyczno-Demograficznego Sigma Kwadrat odbędzie się we wtorek (4 czerwca) w siedzibie Wyższej Szkoły Zarządzania i Administracji w Zamościu (ul. Sienkiewicza 22a). więcej »
2013-06-03 - eZamość - Regionalny Portal Informacyjny

Rozstrzygnięto konkurs Sigma Kwadrat. Publikujemy wyniki

Drużyna I Społecznego Liceum Ogólnokształcące w Zamościu zwyciężyła w czwartej edycji Lubelskiego Konkursu Statystyczno-Demograficznego Sigma Kwadrat. Na drugim miescu uplasował się zespół I Liceum Ogólnokształcące w Lublinie przed IV Liceum Ogólnokształcym w Łukowie.

2013-06-05 - eZamość - Regionalny Portal Informacyjny

Nowoczesne technologie na WSZiA

Uczelnia chce 13 czerwca w budynku uczelni przy ul. Sienkiewicza promować kierunki techniczne: budownictwo, finanse i rachunkowość oraz informatykę.

2013-06-05 - Roztocze Online

Innowacyjny nauczyciel

Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji w Zamościu realizuje od 2011 r. projekt „Dydaktyka bliska gospodarce", skierowany do nauczycieli przedmiotów zawodowych i instruktorów praktycznej nauki zawodu (w branżach: technicznej, budowlanej, hotelarskiej i gastronomicznej). więcej »

Szachowe zmagania

O Puchar Rektora Wyższej Szkoły Zarządzania i Administracji w Zamościu powalczą uczestnicy III Międzynarodowego Turnieju Szachowego, który odbędzie się 16 czerwca w Collegium Novum przy ul. Sienkiewicza 22. więcej »

Nowoczesne Technologie

Na Dzień Nowoczesnych Technologii 13 czerwca zaprasza do Collegium Novum przy ul. Sienkiewicza 22 Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji w Zamościu. więcej »
2013-06-05 - Tygodnik Zamojski

Dla informatyka programisty – praca od zaraz

Trwa rekrutacja na studia w Wyższej Szkole Zarządzania i Administracji w Zamościu. Nowym kierunkiem w ofercie uczelni jest informatyka inżynierska. W ciągu ostatnich dwóch lat. jak donosi Adecco Poland (firma doradztwa personalnego), liczba zatrudnionych w Polsce w sektorze IT przekroczyła 400 tys. i stale rośnie. więcej »
2013-06-05 - Tygodnik Zamojski

WSZiA i transgraniczne wykorzystanie tufów zeolitowych

Z początkiem lipca Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji w Zamościu rozpocznie realizację projektu pt. „Opracowanie innowacyjnego modelu transgranicznego wykorzystania tufów zeolitowych”. Dziś w murach uczelni odbyła się konferencja prasowa dotycząca przedsięwzięcia. więcej »
2013-06-12 - eZamość - Regionalny Portal Informacyjny

Dziś dzień nowoczesnych technologii na WSZiA

Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji w Zamościu zaprasza dziś na "Dzień Nowoczesnych Technologii". Uczelnia promuje kierunki techniczne: budownictwo, finanse i rachunkowość oraz informatykę. – Naszym celem jest przekonanie przyszłych studentów, że kierunki techniczne wcale nie muszą być  trudne a na pewno są ciekawe i w perspektywie dają ogromne możliwości kariery zawodowej i dobrze płatnej pracy – zaprasza prorektor dr inż. Krzysztof Pancerz.

2013-06-13 - eZamość - Regionalny Portal Informacyjny

Projekt badawczy WSZiA

Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji w Zamościu będzie badać zastosowanie tufów zeolitowych w budownictwie. więcej »
2013-06-19 - Roztocze Online