««  « Wrzesień 2013 »  »»

Są jeszcze miejsca na pielęgniarstwie

Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji w Zamościu otrzymała 100 bezpłatnych miejsc na kierunek pielęgniarstwo pomostowe. Rekrutacja trwa do 28 września i są ostatnie wolne miejsca na tym kierunku. więcej »
2013-09-10 - eZamość - Regionalny Portal Informacyjny

Conrado Moreno na Europejskim Dniu Języków w Zamościu

We wrześniu, w całej Europie obchodzony jest Europejski Dzień Języków. W Zamościu także. Do udziału w przedsięwzięciu została zaproszona młodzież ze szkół ponadgimnazjalnych całego województwa lubelskiego aby wspólnie odkrywać tajemnice nie tylko pochodzenia języków, ale również poznawać kulturę i historię państw Europy.

2013-09-10 - eZamość - Regionalny Portal Informacyjny

Dajmy szansę absolwentom!

W Wyższej Szkole Zarządzania i Administracji wkrótce zostanie wydany dyplom ukończenia uczelni o numerze 12000. więcej »

Czas na studia

- Stawiamy na kierunki, które dają dobrze płatną pracę i sukces zawodowy - podkreśla dr inż. Krzysztof Pancerz, prorektor w Wyższej Szkole Zarządzania i Administracji w Zamościu. Uczelnia proponuje rozpoczęcie studiów na informatyce, finansach i rachunkowości oraz fizjoterapii. Są także ostatnie wolne miejsca na pielęgniarstwie pomostowym. więcej »

Transgraniczne wykorzystanie tufów zeolitowych

Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji w Zamościu realizuje od 1 lipca 2013 r. projekt pt. „Opracowanie innowacyjnego modelu transgranicznego wykorzystania tufów zeolitowych" w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Polska -Białoruś - Ukraina 2007 - 2013. więcej »
2013-09-11 - Tygodnik Zamojski

Zmieniasz zawód, a może grozi Ci zwolnienie?

Zbliżający się kolejny rok akademicki otwiera nowe możliwości dla osób myślących o zmianach w swoim życiu zawodowym. Współczesny rynek pracy nie pozwala nam zakończyć edukacji wraz z obroną pracy magisterskiej. Zmuszeni jesteśmy podążać ciągle za zmieniającymi się trendami na rynku pracy, uzupełniać wykształcenie i zdobywać nowe umiejętności. więcej »