««  « Październik 2014 »  »»

Zobacz ostatnie wpisy lub wybierz inny miesiąc z kalendarza obok »

Trzy dni z fantastyką

W dniach 19-21 września w budynku Wyższej Szkoły Zarządzania i Administracji miały miejsce 12. Zamojskie Spotkania z Fantastyką. więcej »
2014-09-22 - Roztocze Online

Trwają Zamojskie Spotkania z Fantastyką.

Gry, prelekcje, spotkania autorskie - to nieliczne z propozycji, jakie przygotowali organizatorzy dla uczestników Zamojskich Spotkań z Fantastyką. Konwent odbywa się w budynku Wyższej Szkoły Zarządzania i Administracji. Portal ezamosc.pl patronuje imprezie medialnie. więcej »
2014-09-21 - eZamość - Regionalny Portal Informacyjny

Prestiżowe, międzynarodowe spotkanie naukowe

Zamość gościł ponad 600 osób – uczestników XVI Międzynarodowego Sympozjum Naukowo – Szkoleniowego Polskiego Towarzystwa Rehabilitacji. więcej »