««  « Luty 2014 »  »»

WSZiA otwiera drzwi

Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji w Zamościu zaprasza w środę (5 lutego) na Dzień Otwarty Uczelni. W programie m.in. warsztaty biznesowe - jak prowadzić własną firmę, a także opinie pracodawców na temat perspektyw pracy po  informatyce, finansach i rachunkowości oraz fizjoterapii. więcej »
2014-02-05 - eZamość - Regionalny Portal Informacyjny

WSZiA zaprasza na dni otwarte gimnazjum i liceum

Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji zamierza uruchomić gimnazjum i liceum. Dni otwarte dla potencjalnych uczniów tych szkół odbędą się w przyszłym tygodniu. więcej »
2014-02-13 - Tygodnik Zamojski

Dni Otwarte szkół akademickich - gimnazjum i liceum

19/20 lutego 2014 r.  Collegium Novum, ul. Sienkiewicza 22a, Zamość  więcej »
2014-02-18 - Gazeta Miasta

WSZiA otwiera drzwi nowopowstałych gimnazjum i liceum

Nowopowstałe Akademickie Gimnazjum i Akademickie Liceum Ogólnokształcące w Zamościu zapraszają na dni otwarte. Placówki utworzono w strukturach Wyższej Szkoły Zarządzania i Administracji. W środę drzwi otwarte będą dla gimnazjalistów a w czwartek dla licealistów. więcej »
2014-02-19 - eZamość - Regionalny Portal Informacyjny

Akademicko za 350 zł miesięcznie

Akademickie Gimnazjum i Akademickie Liceum Ogólnokształcące to nowa oferta edukacyjna Wyższej Szkoły Zarządzania i Administracji w Zamościu.

2014-02-20 - Roztocze Online

WSZiA ma 100 miejsc na kierunku pielęgniarstwo

Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji w Zamościu otrzymała 100 miejsc na bezpłatne studia pomostowe na kierunku pielęgniarstwo. Rekrutacja trwa do 20 marca. - Jest to ostatnia szansa na podjęcie studiów bezpłatnych na tym kierunku również dla osób, które nigdy wcześniej nie pracowały w zawodzie a teraz chcą do niego wrócić - informuje Małgorzata Bzówka z WSZiA.

2014-02-28 - eZamość - Regionalny Portal Informacyjny