««  « Kwiecień 2014 »  »»

Tufy zeolitowe. Seminarium promocyjne

Poprzez organizację seminariów promocyjnych staramy się zachęcić do współpracy jak największą liczbę przedsiębiorców działających w branży budowlanej, rolnej czy też związanej z ochroną środowiska - mówił Andrzej Łygas z Wyższej Szkoły Zarządzania i Administracji, otwierając seminarium promujące projekt „Opracowanie innowacyjnego modelu transgranicznego wykorzystania tufów zeolitowych" więcej »
2014-04-01 - Kronika Tygodnia

Informatyk w elicie zawodów

Potrzeby rosną, ale równocześnie maleje liczba studentów kierunku informatyka - podajemy tezę profesora Wojciecha Cellarego z Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu opublikowaną 17 marca br. w Gazecie Wyborczej w tekście "Informatyk to jest ważne". I tak jest w Europie, bo w Polsce informatyka od trzech lat króluje w statystykach kierunków najpopularniejszych. więcej »
2014-04-01 - Kronika Tygodnia

Wszystko o wyborach do Parlamentu Europejskiego

Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct oraz Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji w Zamościu zapraszają do udziału w spotkaniu poświęconym wyborom do Parlamentu Europejskiego. Odbędzie się 3 kwietnia 2014 roku, o godz. 12.00, w sali nr 5 przy ul. Akademickiej 4 w Zamościu /Rektorat WSZiA/. więcej »
2014-04-01 - Gazeta Miasta

Na WSZiA o wyborach do Parlamentu Europejskiego

Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct oraz Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji w Zamościu zapraszają do udziału w spotkaniu poświęconym wyborom do Parlamentu Europejskiego. Odbędzie się 3 kwietnia 2014 roku, o godz. 12.00, w sali nr 5 przy ul. Akademickiej 4 w Zamościu. więcej »
2014-04-02 - eZamość - Regionalny Portal Informacyjny

Zamojski Konkurs Informatyczny dla gimnazjalistów

Akademickie Liceum Ogólnokształcące w Zamościu organizuje 28 kwietnia konkurs informatyczny dla gimnazjalistów. Patronat honorowy nad konkursem objął rektor Wyższej Szkoły Zarządzania i Administracji w Zamościu dr inż.. Krzysztof Pancerz. więcej »
2014-04-24 - eZamość - Regionalny Portal Informacyjny

Sprawdź się i naucz czegoś więcej

To tytuł konkursu informatycznego dla gimnazjalistów organizowanego przez Akademickie Liceum Ogólnokształcące w Zamościu. więcej »
2014-04-24 - Roztocze Online

Konkurs informatyczny dla gimnazjalistów w LO przy WSZiA

Z zadaniami z zakresu informatyki jak i matematyki będą się zmagać uczestnicy konkursu, który dla gimnazjalistów organizuje Akademickie Liceum Ogólnokształcące przy WSZiA w Zamościu. więcej »
2014-04-24 - Tygodnik Zamojski

Rozstrzygnięto zamojski konkurs informatyczny

23 gimnazjalistów z 8 gimnazjów Zamościa i okolicznych gmin rywalizowało w pierwszej edycji "Zamojskiego Konkursu Informatycznego z Elementami Matematyki". Uczniowie rozwiązywali test wielokrotnego wyboru dotyczący znajomości budowy komputera, urządzeń komputerowych, sieci komputerowych, programowania i elementów matematyki, a następnie wykonali zadania praktyczne. więcej »
2014-04-28 - eZamość - Regionalny Portal Informacyjny

Gimnazjaliści znają się na informatyce

Piotr Samborski z Gimnazjum nr 4 w Zamościu, Karol Belina z Gimnazjum w Płoskiem i Dawid Kawka z Gimnazjum nr 2 w Zamościu - to laureaci trzech pierwszych miejsc w konkursie informatycznym, który dzisiaj odbył się w Zamościu. więcej »
2014-04-28 - Tygodnik Zamojski

Piotr Samborski najlepszy

Uczeń z Gimnazjum nr 4 został laureatem pierwszej edycji „Zamojskiego Konkursu Informatycznego z Elementami Matematyki”. więcej »
2014-04-30 - Roztocze Online