««  « Lipiec 2014 »  »»

Fizjoterapia w WSZiA

Z Kongresu Europejskiego Towarzystwa Reumatologicznego (EU LAR) w Paryżu wrócił dr n. med. Rafał Sapuła, reprezentujący Zamojską Klinikę Rehabilitacji oraz Katedrę Fizjoterapii WSZiA w Zamościu. więcej »

Umowa o współpracy Krasnobród - WSZiA

Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji w Zamościu podpisała umowę o współpracy z Urzędem Gminy w Krasnobrodzie. 26 czerwca, podczas konferencji na temat perspektyw rozwoju funkcji turystycznych i uzdrowiskowych w Polsce Wschodniej, porozumienie podpisali dr inż. Krzysztof Pancerz, rektor WSZiA i Wiesław Chmielowiec, burmistrz Krasnobrodu. więcej »
2014-07-02 - Tygodnik Zamojski

Klastry jako narzędzie regionalnej polityki innowacyjnej

„Koncepcja tworzenia klastrów staje się istotnym elementem polityki gospodarczej Unii Europejskiej, wpisując się w priorytety strategii ‘EUROPA 2020’. W krajach uprzemysłowionych i rozwijających się, w ramach polityki klastrowej, uruchamiane są różnorodne działania mające na celu stymulowanie rozwoju regionalnego poprzez wspieranie podmiotów gospodarczych i poprawianie ich konkurencyjności.” - mówiła Aleksandra Kahan z Wyższej Szkoły Zarządzania i Administracji podczas seminarium zorganizowanego 27 czerwca br. w Politechnice Lubelskiej w ramach projektu „Opracowanie innowacyjnego modelu trans-granicznego wykorzystania tufów zeolitowych”. więcej »

Moja pasja - informatyka

Rozmowa z Magdaleną Wawryn, absolwentką Wyższej Szkoły Zarządzania i Administracji w Zamościu więcej »
2014-07-08 - Kronika Tygodnia

Kurs dla sierpniowych maturzystów

Dla wszystkich tych, którzy zamiast odpoczywać przed rozpoczęciem studiów martwią się poprawką matury z matematyki Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji przygotowała specjalny kurs. więcej »
2014-07-16 - zamojska.pl

Korki z matmy

Od 28 lipca ruszają bezpłatne korepetycje dla tych, którzy oblali matematykę na tegorocznych maturach. więcej »
2014-07-18 - Roztocze Online

Bezpłatne warsztaty dla maturzystów, którzy nie zdali egzaminu z matematyki

Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji w Zamościu zaprasza wszystkich przygotowujących się do matury poprawkowej z matematyki na bezpłatny kurs. - Zajęcia poprowadzi najlepszy matematyk w Zamościu ze 100 proc. zdawalnością matury - informuje Małgorzata Bzówka kierownik działu promocji i rekrutacji uczelni. więcej »
2014-07-18 - eZamość - Regionalny Portal Informacyjny

Matematyka do poprawki? Przyjdź na bezpłatny kurs!

Martwisz się niezdanym egzaminem z matematyki? Masz smutne wakacje a rodzice trują? Pracownicy Wyższej Szkoły Zarządzania i Administracji w Zamościu znaleźli pomysł na to by Twoje problemy się skończyły i matematyka okazała się całkiem przyjemnym przedmiotem. więcej »
2014-07-21 - Gazeta Miasta