««  « Luty 2015 »  »»

Sacrofilm: O wojnie i pokoju w spotkaniach w drodze do jednego Ojca

Rozpoczęły się XX Międzynarodowe Dni Filmu Religijnego Sacrofilm. Przegląd potrwa do 26 lutego. Widzowie obejrzą 8 filmów, którym towarzyszyć będą prelekcje filmoznawców, spotkania z twórcami oraz wykłady, wystawa fotografii, prezentacja książki i festiwali religijnych "Popoli e Religioni" z Terni ( Włochy) i "Kino i pojednanie" z La Salette (Francja). Myślą przewodnią tegorocznego Sacrofilmu jest hasło "O wojnie i pokoju w spotkaniach w drodze do jednego Ojca". więcej »
2015-02-23 - eZamość - Regionalny Portal Informacyjny

O wojnie i pokoju

Dzisiaj, 25 lutego, w ramach XX Międzynarodowych Dni Filmu Religijnego „Sacrofilm” do obejrzenia „Obce ciało” Krzysztofa Zanussiego. więcej »
2015-02-25 - Roztocze Online

Trwa Sacrofilm. Dziś spotkanie z Krzysztofem Zanussim

W Zamościu trwają XX Międzynarodowe Dni Filmu Religijnego Sacrofilm. Dzisiaj gościem festiwalu będzie Krzysztof Zanussi. Reżyser wygłosi wykład "Rozważania o wojnie i pokoju" - to o 14.00 w Wyższej Szkole Zarządzania i Administracji. więcej »
2015-02-25 - eZamość - Regionalny Portal Informacyjny

XX Sacrofilm przeszedł do historii

Zakończyły się jubileuszowe XX Międzynarodowe Dni Filmu Religijnego Sacrofilm. 8 projekcji filmowych w Centrum Kultury Filmowej "Stylowy" w Zamościu zgromadziło 840 widzów. W czasie wykładów, prelekcji, dyskusji oraz projekcji filmowych stawiane były pytania o wojnę i pokój – tegoroczne hasło Sacrofilmu. więcej »
2015-02-27 - eZamość - Regionalny Portal Informacyjny